Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


there's no escape now
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
come in if you dare

forum je odprt že od 10. julija 2012, ko ga je naredila glavna adminka nika (samara). sprva je bil poimenovan la hollywood, kasneje venice streets, zdaj pa silent hill. preden se registriraš poglej listo cannon likov in si poljubno izberi tistega ki ti je najbolj všeč in je še na voljo. potem se prijavi, naredi lasten plot page in začni pisati. love, sh team
» q&a
isabella maya deforest EmptyPet Jul 19, 2013 4:32 am by connor drew walker

» adrianna alice van rouxe
isabella maya deforest EmptySre Jul 10, 2013 8:09 am by adrianna alice van rouxe

» london ariana lecter
isabella maya deforest EmptySre Jul 10, 2013 3:57 am by dustin noah downey

» your opinions
isabella maya deforest EmptyTor Jul 09, 2013 3:51 am by emily leah lecter

» jake zach livington
isabella maya deforest EmptyTor Jul 02, 2013 9:47 am by jake zach livington

» christina amy van rouxe
isabella maya deforest EmptyTor Jul 02, 2013 1:20 am by christina amy van rouxe

» savannah zoe deforest
isabella maya deforest EmptySob Jun 29, 2013 3:04 am by savannah zoe deforest

» ryan aiden wilson
isabella maya deforest EmptyPet Jun 28, 2013 8:39 am by ryan aiden wilson

» olivia heather wilson
isabella maya deforest EmptyPet Jun 28, 2013 5:54 am by olivia heather wilson



samara & lilith
you're gonna die in there

vsa grafika, coding oz. celotna zasnova foruma je narejena izpod rok admink tine in nike. ne kopiraj! vse je last foruma in adminki sta v to vložili veliko dela.
true friends kill together

oglasevanje.forumakers.com
monte-carlo.secrets-stories.com
yourforumcanbehere.com
yourforumcanbehere.com
yourforumcanbehere.com
yourforumcanbehere.com
yourforumcanbehere.com
yourforumcanbehere.com

 

 isabella maya deforest

Go down 
AvtorSporočilo
jake zach livington
good soul
good soul
jake zach livington


▌faceclaim : loganfuckinglerman
▌status : singleashell
▌nickname : jake, that's it. don't you dare to call me zach.
▌family : well, i don't know them.
▌posts : 24
▌trapped since : 27/06/2013

isabella maya deforest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: isabella maya deforest   isabella maya deforest EmptyČet Jun 27, 2013 1:09 am


i said one day;

isabella maya deforest Barbarapalvin5

about isabella
4 word description - good, nice, smart, intelligent
occupation - waitress
status - single
other claims - none

isabella maya deforest
vampire
20 years old


application - profile
če bi sedaj dobila priložnost, da si izberem eno željo in bo ta uresničena, bi zagotovo bila moja želja biti popolnoma normalna oseba, človek. biti vampir je težko - vonjaš tisto kri, dobiš tisti občutek po lakoti, želiš si krvi, do tega gojiš strast. a bi lahko rekli, da se sama mučim z dejstvom, da se mi ljudje smilijo in jim ne bi storila nič hudega, nikoli ne bi koga ubila za mojo hrano. ne človeka, ne živali, nobenega živega bitja. vendar se včasih ne morem braniti človeške krvi. ko grem kam z mojo družino in jih vidim, da takrat koga ubijejo in pijejo kri.. takrat se ne morem zadržati. noben jok ali krik ne bo pomagal. samo to, da se moji zobje znajdejo v vratu nedolžne osebe.  

prihajam iz družine originalnih vampirjev, zato nam je dovolj znano, da smo posebni. in moji odnosi z družino? vsekakor ne maram ubijanja. in prav to nas včasih pripravi do prekletih prepirov. veljam za najbolj 'pridno' v družini, zato se niti ne bi čudila, če bi me sovražili.

moje ljubezensko in prijateljsko življenje je raznoliko. prav hitro in prav rada se zaljubim, ne glede na starost osebe. naj bo to mlajši ali pa starejši moški - fant. prijateljev imam lepo kopico, a po večini tiste, ki so po duši dobri in me povsem razumejo. znam biti dokaj sarkastičen tip in želim vse dobro, zato so pogosto glavne in zadnje besede moje.

zaposlena sem kot natakarica, ki se pripravlja na boljše življenje. namreč, bi rada zaslovela kot model. vendar ne vem, kako bi shajala ob kopici ljudi, katerih kri bi tako.. ah, pozabimo na to.
good always win

Nazaj na vrh Go down
 
isabella maya deforest
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» savannah zoe deforest
» rebecca nikki deforest

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: forum :: reception~-
Pojdi na: